Женщинам Мужчинам Детям
Чи можливо зробити світ краще, просто здійснюючи покупки? Звісно!
Обирати натуральне, давати речам друге життя, піклуватися про себе та світ навколо — ось прості кроки до свідомого споживання, яких дотримується Lamoda разом з вами!
Познайомтесь з брендами, чиє відношення до планети чи життя співзвучне з вашим.
Чи можна переробити упаковку Lamoda?
Пакети Lamoda, пухирчаста плівка, а також наповнювач "повітряні подушечки" зроблені з ПВД (LDPE). Це пластик з маркуванням 4: простий для переробки матеріал, його приймає більшість пунктів вторсировини. Також ми використовуємо папір та картон, які можна легко здати на переробку. Знайти найближчий до вас пункт вторсировини можна на сервісі Thepage.ua.
Якщо ви здаєте вторсировину вперше, перед здачею перевірте, будь ласка, що обраний вами пункт відчинений, уточніть його години роботи, чи приймає він пластик, ПВД, папір, картон
Ми постійно працюємо над екологізацією нашої упаковки та плануємо також залучити до цієї задачі наших партнерів, адже всі товари Lamoda отримує в упаковці брендів-постачальників.
Щоб стати частиною розділу, товар повинен мінімум на 50% складатися з наступних матеріалів — Lyocell, TENCEL, Modal, Ecovero, Livaeco, Refibra, Piñatex, Sorona, RPET, Econyl, SeaCell, перероблених або вторинних матеріалів — обрізків текстильних фабрик, рекламних банерів, вінтажної тканини. Також тут знаходяться товари, які пройшли серифікацію Global Recycled Standard и Recot.
Екосклад
Ми запрошуємо вас дізнатися більше про товари, які створені з турботою про вас та природу. В цьому розділі ви знайдете натуральні і органічні товари. Підкресліть свою природну красу товарами з натуральним складом
В цьому розділі товари та бренди, які пройшли сертифікацію GOTS, BDIH, Cosmebio, ICEA, Natrue, Naturland, Demeter, Ecocert, Ecogarantie, EU organic logo, Australia Bio Garantie, EKO Sustainable Textile, Soil association, Organic content standard або Regenerative Organic Certified (ROC).
Жодний кролик не постраждав
Ці бренди дбайливо відносяться до тварин: всі досліди проводяться лише на штучній шкірі та комп'ютерних моделях. Одяг виробляють згідно зі стандартами відповідального виробництва пуха та шерсті— Responsible Down Standart, Responsible Wool Standard, ZQ Merino. Це означає, що пташки та тварини живуть в комфорті, не піддаються примусовому обскубуванню та насильницькій стрижці. А ще тут будуть товари для веганів
У всіх товарів у цьому розділі є сертифікати Leaping bunny, Not tested on animals, Cruelty Free, Vegan and Cruelty Free, Responsible Down Standard, Responsible Wool Standard або ZQ Merino.
В цьому розділі — товари та бренди з маркуваннями: Vegan society, Certified vegan, Eve vegan, ICEA vegan, Qualita vegetariana, Vegan certified Nzvs, Vegan Korea, Vegan and Cruelty Free, Vegan ok, Vege project, Vegecert, Vegan approved, V-label або Znaku V.
Зберігаючи планету
Тут зібрані товари брендів, які прагнуть зробити своє виробництво етичним і екологічним: скорочують витрати води, електрики, свій вуглецевий слід, відповідають стандартам LWG - комплекснжой оцінки екологічності виробників шкіри.
В цей розділ ми включили товари та бренди, які пройшли сертифікацію ISO14024, «Листок жизни», ABNT Environmental Quality, Blue Angel Eco-Label, Bra Miljoval, Good Environmental Choice (Australia, NZ), Carbon Trust Footprint Label, China Environmental Labelling CEC, Chinese Taipei Green Mark Program, Cradle to Cradle, Japan Environment Association (JEA), Ecolabel EU, EcoLogo Canada, Fairtrade, FSC (на товар, не на упаковку), Green Choice Philippines, Green Label Thailand, Green Seal USA, Hong Kong Green Label, Israeli Green Label, Korean Eco-Labe, Naturtextil, Nordic Swan. Ecolabel, Rainforest Alliance, RSPO Trademark, Safer Choice, Singapore Green Label, SIRIM Eco-Labelling, TÜV Rheinland Green Product Mark, Зеленый Журавль або беруть участь у програмах: Leather Working Group, OEKO-TEX, Responsible Jewellery Council (RJC)
Те, що приносить затишок та допомагає планеті


Термочашки
Сумки
Маски
Як зробити шопінг більш екологічним
Обирайте свідомо
Наша програма знижок та бонусів побудована на свідомому виборі. Спокійно дослідіть наш каталог, перегляньте фотографії та відгуки, порівняйте різні товари. Чим нижче ваш відсоток відмови від покупки, тим більшою буде ваша знижка.
1
Користуйтесь приміркою!
Так ви будете впевнені, що річ вам підходить. Деякі моделі взуття можна приміряти в нашій віртуальній примірці: це не тільки весело та зручно, а і дбайливо по відношенню до природи - ніяких викидів, мінімальний екослід. Шукайте бейдж « AR-примірка» в каталозі!
2
Купуйте та носіть із задоволенням.
Для того, щоб компенсувати екослід від виробництва, предмет одягу потрібно одягнути не менше 30 разів. Це 2-3 рази в місяць протягом року чи приблизно раз в місяць протягом трьох років. Обирайте ті речі, які вам дійсно будуть подобатись, щоб носити їх часто та із задоволенням.
3