Женщинам Мужчинам Детям
ГлавнаяВозвратЯк і коли повернуть гроші?

Як і коли повернуть гроші?

Повернення грошових коштів на картку ПриватБанку.
Термін перерахування грошових коштів від моменту прийняття товару до повернення становить до 3 робочих днів.
Після процедури ідентифікації клієнта в ПриватБанку кошти зараховуються на банківську карту. Зарахування на банківські карти здійснюються безкоштовно. Зняття коштів з карти для виплат (соціальна, пенсійна і т.п.) - безкоштовно, з інших карт ПриватБанку - згідно з тарифами Вашої картки.

Якщо у клієнта немає карти в Приватбанку, але він бажає отримати виплату через банк - йому надається можливість безкоштовно відкрити карту для виплати в будь-якому відділенні ПриватБанку (при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код).


Повернення грошових коштів банківським переказом PrivatMoney.
Термін перерахування грошових коштів від моменту прийняття товару до повернення становить до 3 робочих днів.
Банківський переказ можна отримати в будь-якому відділенні ПриватБанку при наявності паспорта, ІПН (індивідуального податкового номера) і коду повернення, отриманого смс повідомленням від ПриватБанку.

Повернення грошових коштів на банківську картку іншого банку (картка повинна бути емітована на території України; валюта картки - гривня)
Термін перерахування грошових коштів від моменту прийняття товару до повернення становить до 3 робочих днів.
Зарахування та зняття грошових коштів згідно з тарифами Вашої картки.

Якщо товар, який повертається був передплачений, то повернення коштів здійснюється на ту ж картку, з якої була передплата.
Зарахування грошових коштів на картку здійснюється протягом 3-5 робочих днів.

Повернення товару здійснюється за рахунок покупця. У разі пересорту або доставки бракованого товару, витрати за доставку товару клієнту та витрати за пересилку товару на повернення бере на себе компанія Lamoda. Чек за поштові послуги повинен бути прикріплений до заповненої заяви на повернення товару. У разі, коли чек (або його копія) не прикріплений до заяви на повернення товару або відправляються окремо, можлива затримка виплати грошових коштів за пересилку.

Была ли эта статья полезна?
Остались вопросы? — Напишите нам
Хотите задать вопрос?
Воспользуйтесь формой обратной связи на сайте или напишите нам в мессенджер (звонки не поддерживаются).
Позвоните нам
Круглосуточная поддержка
+ (044) 363-63-93